[Liga] Pomorzanin Toruń – Olimpia Grudziądz

To był bardzo ciężki mecz dla naszej drużyny… Rzekłbym najtrudniejszy z tych zakończonych happy endem. Przeciwnik był silniejszy fizycznie, dobrze prezentował się w obronie a na dodatek pierwszy strzelił bramkę. I pewnie byłoby ich więcej, gdyby nie świetna postawa w bramce Łukasza Cieślika. Nad naszą grą z pierwszej połowy niech zapadnie kurtyna milczenia – dość powiedzieć, że przyjęliśmy to, co zaproponował nam przeciwnik – długa piłka do przodu i walka. A o to chłopcom z Pomorzanina chodziło…

Drugą połowę zaczęliśmy z większym animuszem (pomogła rozmowa w przerwieJ). Próbowaliśmy grać piłką, co od razu przełożyło się na sytuacje bramkowe. Na 1-1 strzela po przechwycie Jan Bonikowski a bramkę na 2-1 w odstępie paru minut dokłada Konrad Sobociński. Pomimo jeszcze kilku sytuacji bramkowych wynik się nie zmienia i dowozimy zwycięstwo do końca.

Strzelcy bramek:

Jan Bonikowski

Konrad Sobociński

Mecz nie był wyjątkowy w naszym wykonaniu, ale szacunek za to, że drużyna potrafi się podnieść przy niekorzystnym wyniku. Przed nami dwa bardzo trudne mecze z drużynami bydgoskimi, gdzie wznieść się trzeba na wyżyny. Oczywiście bez dopingu się nie obędzie – zapraszamy serdecznie Rodziców!