[Liga] Olimpia Grudziądz – Włókniarz Toruń

Sobotnie spotkanie z toruńską drużyną rozpoczynaliśmy z nadziejami na kolejne 3 punkty. Początek spotkania nie był niestety w naszym wykonaniu efektowny – wdaliśmy się w chaos, który zaproponował nam przeciwnik. Graliśmy nieskładnie, brak było pomysłu, podania nie trafiały do adresatów na skrzydłach. Na osłodę w pierwszej połowie strzelamy bramkę autorstwa Konrada Sobocińskiego.

Druga połowa była już znacznie lepsza w naszym wykonaniu. Zapewne poskutkowała poważna rozmowa w przerwie. Bardzo ładną bramkę z dystansu strzela rozgrywający tego dnia świetne zawody Oliwier Filipiak. Bramkę na 3-0 strzela Stanisław Kaczorowski. Oliwier Filipiak dokłada bramkę z rzutu karnego na 4-0. Od tego momentu mecz jest pod naszą kontrolą i takim wynikiem kończy się spotkanie.

Strzelcy bramek:

Konrad Sobociński – 1

Oliwier Filipiak – 2

Stanisław Kaczorowski – 1

W przyszłą sobotę czeka nas kolejne poważne wyzwanie – do Grudziądza przyjeżdża ekipa UKS SMS Włocławek, która notuje dobre wyniki w tej rundzie oraz dzierży atut wygranej w pierwszym meczu z nami. Zapraszamy Rodziców - 29.04 godz. 12.00.