[Liga] Olimpia Grudziądz – Naprzód Jabłonowo

O nietypowej porze, w niedzielę przyszło nam rozegrać mecz z Naprzodem Jabłonowo. Spotkanie rozpoczęło się z 20 – sto minutowym opóźnieniem z uwagi na nieobecność sędziego.

Mocnym akcentem rozpoczęli nasi, którzy po 15 – stu minutach prowadzili 4 – 0. Rywal nie sprawiał nam żadnych kłopotów, rozgrywaliśmy piłkę z dużą swobodą, napastnicy dochodzili do sytuacji strzeleckich z łatwością. Dość powiedzieć, że pierwsza połowa kończy się wynikiem 10 – 0, co i tak jest najmniejszym wymiarem kary.

O drugiej połowie można powiedzieć, że się odbyła – z naszych zawodników zeszło powietrze przy wysokim prowadzeniu, popełniliśmy kilka błędów w obronie czego efektem honorowa bramka dla przeciwnika. Odpowiedzieliśmy jeszcze trzema trafieniami. Ostateczny wynik spotkania 13 – 1 dla Olimpii.

Igor Śnieć – 1

Kolejny mecz i kolejne wysokie zwycięstwo – to z pozytywów, do których zaliczyć możemy również to, że zagrali wszyscy powołani zawodnicy, młodsza część kadry naszego zespołu nie brała udziału w spotkaniu, wspomogli zespół  rocznika 2005 w ich zmaganiach ligowych. Trzeba jednakże pokusić się o konkluzję, że obydwa mecze na pewno nie do końca zadowoliły trenera – przeciwnicy pozwalali nam na zbyt wiele, a my momentami dostosowywaliśmy się do chaosu, który panował na boisku. Pozostaje żyć nadzieją, że Zryw Książki (zapraszamy już w sobotę na stadion Olimpii), Węgrowianka i Gol Brodnica zawieszą nam poprzeczkę znacznie wyżej.