[Sparing] Olimpia Grudziądz 2004 - Piłkarz Golub - Dobrzyń

Kolejny mecz sparingowy i ponownie okazałe zwycięstwo naszych zawodników. Tym razem na tarczy do Golubia – Dobrzynia wraca ekipa Piłkarza, który poległ w Grudziądzu 8 – 1. W meczu rozegranym już tradycyjnie systemem 3 x 20 min. pod znakiem zapytania stała tylko wysokość naszej wygranej, pomimo tego, że podczas pierwszej połowy długo utrzymywał się wynik bezbramkowy. Panowały trudne warunki do grania, wiał porywisty wiatr, co na pewno przeszkodziło zawodnikom w pokazaniu pełni swoich możliwości. Dodatkowo nasza drużyna czuła jeszcze w kościach trudy wczorajszego sparingu i zagrała zdekompletowana – zabrakło filarów linii obrony –Oliwiera Filipiaka oraz Krystiana Sobolewskiego jak również Konrada Sobocińskiego w ataku. W trakcie meczu dolegliwości zgłosili Kacper Gierszyński i Stanisław Kaczorowski co na pewno przyprawiło o ból głowy trenera, ale jednocześnie pozwoliło zaprezentować się przez dłuższy czas zmiennikom. Pomimo przeciwności losu drużyna poradziła sobie wyśmienicie aplikując przeciwnikowi osiem bramek a tracąc tylko jedną. Strzelcy bramek:

Mikołaj Pokora – 2

Adrian Hińcza – 1

Kamil Kamiński – 1

Bartosz Łucki – 1

Kolejny dobry wynik i gra pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość. Przed nami rewanż w Elblągu z tamtejszą Olimpią ( 12.03 niedziela godz. 12.00).

GKSOlimpiaGrudziądz2004

GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ 2004