[Sparing] Olimpia Grudziądz 2004 - Olimpia Grudziądz 2005

Dnia 01.03.17 rozegraliśmy mecz sparingowy z ekipą Olimpii Grudziądz 2005. Spotkanie rozgrywane systemem 3 x 20 min. zakończyło się zwycięstwem Olimpii 2004 w stosunku 8-1. Wynik meczu po błędzie naszej obrony dość niespodziewanie otworzył zawodnik Olimpii 2005. Nasza drużyna bardzo szybko pozbierała się po ciosie i w niespełna minutę doprowadziła do remisu. Do końca pierwszej tercji pomimo ambitnej postawy młodszych kolegów niepodzielnie panowała Olimpia 2004. Wynik po pierwszych dwudziestu minutach 4-1 na korzyść naszej drużyny. W drugiej tercji trener dokonał roszad w składzie, co zasadniczo nie zmieniło oblicza spotkania – młodsi zawodnicy lekko speszeni przez większość czasu nie byli w stanie wyjść z własnej połowy zaś nasza drużyna kreowała sporo sytuacji bramkowych, z których większości nie wykorzystywała. Niska siła rażenia przełożyła się na wynik 2-0 dla Olimpii 2004. Trzecie rozdanie zakończyło się również wynikiem 2-0. Chłopcy z rocznika 2005 choć waleczni, dobrze wyszkoleni technicznie pod względem warunków fizycznych nie mogli się równać ze starszym rocznikiem co miało znaczący wpływ na przebieg spotkania. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: