[Liga] Wda Świecie – Olimpia Grudziądz

Miły prezent na święta sprawili sobie nasi zawodnicy w meczu z Wdą Świecie. Pomni porażki w pierwszym meczu na swoim terenie podchodziliśmy do tego spotkania maksymalnie zmobilizowani.

Chodziło o złapanie kontaktu z czołówką, minięcie w tabeli bezpośredniego rywala i udany rewanż.

Wszystkie punkty planu zostały zrealizowane – mając mecz pod stałą kontrolą, nie pozwoliliśmy rywalowi na wiele, aplikując mu przy tym cztery bramki i nie tracąc żadnej.

Olimpia od początku starała się konstruować akcje w oparciu o wszystkie formacje, cierpliwie czekając na swoje szanse. Już w pierwszej połowie kapitan – Kamil Kamiński strzela ładną bramkę z dystansu. Druga połowa to okres całkowitej supremacji naszej drużyny – strzelamy jeszcze trzy bramki mając szanse na więcej. Drużyna Wdy nie używała w tym czasie wyszukanych środków do obrony i ataku, wybijając piłkę jak najdalej od swojej bramki.

Bramki dla Olimpii:

Kamil Kamiński – 2

Konrad Sobociński – 2

Brawo drużyna! Cztery mecze, 12 punktów, bilans bramkowy 19-0, oby tak dalej! Przed nami kolejne spotkanie, z Włókniarzem Toruń, które nie będzie należało do łatwych. Serdecznie zapraszamy rodziców w sobotę 22.04                        o godz. 12.00 – mecz w Grudziądzu.