[Liga] Olimpia Grudziądz – Stal Grudziądz

Meczem derbowym ze Stalą rozpoczęliśmy rundę rewanżową ligi IV. Niestety, był to bezbarwny występ w naszym wykonaniu. Pomimo dużej przewagi w posiadaniu piłki nie potrafiliśmy tego przełożyć na liczbę strzelonych bramek. Wdawaliśmy się w przepychankę na środku boiska zamiast próbować rozciągać grę po skrzydłach, mnożyły się niedokładne podania, zabrakło wizji gry i skuteczności pod bramką…

Pierwsza połowa kończy się naszym nieznacznym prowadzeniem 1- 0 po strzale Konrada Sobocińskiego. Jakikolwiek komentarz pozostawię wyobraźni tych, którzy nie byli. Obecnych bolały oczy…

Druga połowa to dalsze próby bicia głową w mur i pokaz naszej nieskuteczności. Po indywidualnych akcjach dokładamy 4 bramki. Do statystyk – przeciwnik oddał jeden celny strzał, który doleciał do Łukasza.

Olaf Rekowski

Dla obserwujących mecz z Golem Brodnica i ten ze Stalą zagrały dwie drużyny. W tym meczu zabrakło wszystkiego, a szczególnie chęci i pomysłu… Przed nami dwutygodniowa przerwa w rozgrywkach. Niech to będzie czas do przemyśleń i ciężkiej pracy na treningach przy 100% frekwencji. Przed nami spotkanie wyjazdowe z Naprzodem Jabłonowo. Liczymy na więcej!