[Liga] Olimpia Grudziądz – Lider Włocławek

W słoneczne, sobotnie południe rozegraliśmy mecz z drużyną Lidera Włocławek. Przeciwnicy wysoko zawiesili poprzeczkę prezentując dobrą organizację w obronie i przejście do szybkich ataków. Nasza drużyna pomimo wysokiego procentu posiadania piłki nie tworzyła wielu sytuacji bramkowych. Dopiero pod koniec pierwszej połowy wymiana piłki pomiędzy Maksymilianem Kosikiem i Konradem Sobocińskim zakończyła się bramką autorstwa tego ostatniego. Druga połowa miała podobny przebieg – Lider broniący i próbujący wyprowadzać kontry, zaś my mozolnie budujący atak pozycyjny z którego przy dużym zagęszczeniu środka pola niewiele wynikało. Druga bramka dla naszej drużyny pada po przejęciu piłki w środku. Indywidualną akcją popisał się Maksymilian Kosik.

Wynik 2-0 dla Olimpii, mecz pod kontrolą przez cały czas, Lider oddał dwa strzały (obydwa niecelne).

Konrad Sobociński

Maksymilian Kosik

Już za tydzień, w Wielką Sobotę o godz. 10.00 czeka nas arcyważne dla układu tabeli spotkanie z Wdą Świecie na ich terenie. Zapraszamy Rodziców – pomóżmy Naszym dopingiem!